Mağazacılık Sistemleri

Mağazacılık Sistemleri

Son Güncelleme Ağustos 30th, 2022 at 04:31 pm

Mağazacılık sistemleri bir mağaza için gerekli olan orta stant, banko, raf ve askılık çözümlerini kapsamaktadır. Bu mobilyalar her mağazanın temel eşyaları arasındadır. Eğer problemsiz bir şekilde yıllarca kullanmak, sık sık değişiklik yapmamak isteniyorsa profesyonel firmalar tarafından dikkatli bir şekilde üretilmeleri gerekir.

Aydema bu çözümlerinde birinci sınıf kalitede malzemeler kullanarak aradığınız imkanları sunmaktadır. Tecrübeli ekiplerimiz zamanı doğru değerlendirerek, kısa sürede sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra dekorasyona da önem verilmektedir. Böylece daha estetik bir mağaza düzeni elde etmeniz sağlanır.

Bu bağlamda mağazacılık sistemleri söz konusu çalışma ortamlarının mobilya gereksinimlerini özel bir şekilde karşılamaktadır.

Banko Çözümleri

Bankolar günümüzde mağazalardan ofislere kadar görülen mağazacılık sistemleri arasında yer almaktadır. Çalışma alanının girişinde değerlendirilen bu mobilyalar mekanın gereksinimlerine göre kullanılmaktadır.

Bu bakımdan karşılama, bilgi verme gibi amaçlara sahip olabilir. Eğer dikkatli bir şekilde tasarlanırsa, mağazacılık sistemleri arasında kurumsal bir kimlik elde etmenizi ve müşterilerinizin gözünde profesyonel bir imaj çizmenizi destekler.

Her mağazanın bir banko sisteminden beklentisi farklılık gösterebilir. Dolayısıyla Aydema özel bir şekilde hareket ederek çözümler üretmektedir. Çekmece gibi saklama alanları oluşturarak, daha düzenli bir görünüm oluşmasına yardım edilebilir.

Müşterilerin arzusuna göre şekillenen boyut ve renkleriyle bu mağazacılık sistemleri aynı zamanda estetik bir görünüm de oluşturur.

Orta Stand Çözümleri

Orta stant mobilyaları, mağazaların ürünlerini müşterilerine sunduğu yapılardır. Bu çerçevede çok sayıda ürünün gösterilmesi mümkündür. Boyutları ise genellikle küçük bir yapıya sahiptir. Eğer en iyi çözümlerin alınması isteniyorsa, mağazacılık sistemleri gösterilecek ürünün yapısı ve özelliklerine göre üretilmelidir.

Bu sistemler temel olarak tekerlekli veya tekerleksiz olarak üretilebilir. Eğer tekerlek kullanılacaksa özel tekerlekler sayesinde sessiz ve zemini çizmeyen çözümler bulunabilir.

Raf ve Askılık Çözümleri

Raf ve askılıklar mağazacılık sistemleri arasında mağazanın gereksinimleri ışığına ahşap ya da metal malzeme kullanılarak üretilebilmektedir. Bu mobilyalar, ürünlerinizi daha iyi sergilemenize yardımcı olur.

Bunun yanı sıra ortamı daha düzenli bir yapıya kavuşturmak, estetik olarak yeni bir atmosfer getirmek istiyorsanız raf ve askılık modelleri yine devreye girmektedir. Aydema tüm mağazacılık sistemleri çözümlerini müşterilerinin ihtiyacına göre şekillendirir.